serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
artykuly-9
obrazek

Producenci komputerów przenośnych, tacy jak Lenovo, Asus i Toshiba muszą usunąć funkcję biometrycznej autoryzacji ze swoich laptopów, ponieważ nie można poprawić błędu wynalezionego przez wietnamskich naukowców.

więcej

obrazek

Według amerykańskiego zespołu CERT liczba incydentów nieautoryzowanego dostępu do komputerów rządowych oraz instalowania złośliwego oprogramowania wzrosła o 40%, z łącznej liczby 3928 w 2007 roku do 5488 w roku ubiegłym.

więcej

obrazek

Specjaliści z firmy Symantec twierdzą, iż banki w Danii zostały zaatakowane przez Trojana, który obecny był już w USA w 2007 roku.

więcej

obrazek

Symantec ostrzega użytkowników Internetu przed falą spamu związanego z nadchodzącym dniem św. Walentego

więcej

obrazek

Hakerzy stworzyli nowe, bardzo niebezpieczne narzędzie, które celuje w użytkowników internetowych systemów bankowych.

więcej

obrazek

Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS) planuje czterokrotne zwiększenie inwestycji na badania poświęcone zabezpieczeniu protokołu bramek granicznych (BGP) poprzez dodanie podpisu elektronicznego do komunikacji routera.

więcej

obrazek

Amerykańska firma Heartland Payment Systems przyznała w ostatni wtorek, iż padłą ofiarą włamania do systemu informatycznego.

więcej

obrazek

Zamknięcie firmy McColo nie powstrzymało cyberprzestępców. Odbudowali już oni swoje sieci wysyłkowe.

więcej

obrazek

Firma Symantec opublikowała wyniki badania na temat ochrony przed utratą danych (ang. Data Loss Prevention).

więcej

obrazek

Międzynarodowa grupa niezależnych badaczy bezpieczeństwa znalazła wadę w technologii SSL (Secure Sockets Layer) wykorzystywanej przez instytucje finansowe, sklepy internetowe oraz strony e-commerce aby zachować bezpieczeństwo swoich transakcji.

więcej

Strona 1 z 6 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS